Hakkımızda
  Plastik Çember
  Makinalar
  İletişim
  Ana Sayfa
  English
 
   
   
 
   
 
 


Web sitemize hoş geldiniz

Paltaş 1981 yılında 4 üretici firmanın ortak pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. 1985 yılında ise Mustafa İlhan  Görpe tarafından devir alınıp faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmüştür.

Plastik ambalaj çemberi sektörünün öncü kuruluşlarından olan Paltaş, Kartal Esentepe Sanayi Bölgesi’nde üretimine devam etmekte ve Türk sanayi ve ihracatçısına hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.

Paltaş, son zamanlarda daha çok arge çalışmalarına hız vererek Türkiye’de ilk ve dünyada ikinci olarak tam otomatik plastik çember sarım makinasını geliştirmiş ve dünyadaki çember üreticilerinin pazarına sunmuştur.

Vizyonumuz; sade bir çember üretici olarak kalmayıp, 22 yıllık bilgi ve tecrübemizi bu işe gönül verenlere ve gelecek kuşaklara daha ileri bir teknoloji sunarak bu konuda ülkemizinde batı medeniyetleri arasında yer almasını sağlamaktır.

 

 

 

 

 
barbour schweiz moncler jacken damen moncler sale moncler jacke peuterey jacken moncler daunenjacke moncler mantel canada goose zug barbour jacke ugg boots parajumpers sale canada goose jacke damen canada goose jacke canada goose schweiz woolrich jacken moncler schweiz woolrich jacken damen